Skład:
- ok 30dag mięsa wołowego, ja kupiłam udziec
- 2 papryki czerwona i zielona
- 3 pomidory*
- 1 duża marchewka
- 2 cebule
- 3 ziemniaki
- kminek
- pieprz
- sól
- ostra papryka
- smalec
*zamiast pomidorów wlałam pół słoika ostrego sosu pomidorowego z lidla...
Zupę robi się tak: pokrojone cebule podsmażyłam na łyżce smalcu na złoto, dodałam mięso pokrojone w kostkę. Pogotowało się chwilę. Dodałam pokrojoną paprykę i marchewkę w talarki. Chwilę podusiłam i zalałam1,5l wody i doprawiłam. Pogotowało się ze 30 minut, po czym wrzuciłam do garnka ziemniaki pokrojone w kostkę i gotowałam zupę aż zmiękły.
Efekt prezentował się tak:
Jedliśmy tę zupę przez 3 dni i mamy na razie dość.
Koszt to ok 20 zł...

No comments:
Post a Comment